Dariusz Wronikowski

Magister inżynier informatyki – studia ukończone z wyróżnieniem. Absolwent MBA IT w Akademii Leona Koźmińskiego. Całe życie zawodowe związany z informatyką przechodząc kolejne etapy od wsparcia użytkowników poprzez administratora, programistę do dyrektora IT.  Od 2019 roku związany z Akademią Leona Koźmińskiego, gdzie obecnie pełni funkcję dyrektora działu IT.

W roku 2015 z sukcesem wdrożył usługi chmurowe Microsoft jako jedno z pierwszych wdrożeń w Polsce. Zaangażowany w projekty związane z digitalizacją, cyfrową transformacją, chmurą, podpisem elektronicznym, CRM czy ERP. Gotowy na zmiany i poszukujący możliwości zmian, automatyzacji procesów, aby żyło się łatwiej. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i poznaje rozwiązania dostępne na rynku.

W roku 2020 z sukcesem wdrożył pełny elektroniczny proces obiegu wniosków studentów w tym proces obiegu prac dyplomowych, aby w kolejnym roku włączyć cyfrową rekrutację i w następnym e-Teczkę studenta, która całkowicie odmieniła jakość pracy dziekanatów wykorzystując najnowsze technologie i rozwiązania dostępne na świecie.

W roku 2022 dołączył do Stowarzyszenia Forum Dziekanatów gdzie wspiera i współtworzy sekcję informatyczną oraz chętnie włącza się w pozostałe działania Stowarzyszenia.