Mamy newsletter!

Mamy newsletter!

Zacznę od wspomnienia: w listopadzie 2018 r., gdy rejestrowaliśmy Stowarzyszenie i zastanawialiśmy się nad tym, co możemy robić, Anna Krawczyk zaproponowała newsletter. Na tamtym etapie było to niewyobrażalne. Formowaliśmy swoje struktury organizacyjne, zabieraliśmy się za pierwsze projekty, rozkręcaliśmy bloga, a nader wszystko zaangażowaliśmy się w działalność rzeczniczą i opiniowanie aktów prawnych. Po raz trzeci okazuje się, że zdania z przeszłości wracają do nas jak bumerang (pozostałe dwa – w grudniu 2017 r. wizja założenia Stowarzyszenia była nierealna, a w grudniu 2018 r. mieliśmy nadzieję na dialog z MNiSW; oba plany udało się zrealizować, a ja po dziś dzień pokazuję archiwalne slajdy jako dowód naszej determinacji). Tak, czy inaczej, niniejszym rozpoczynamy publikację newslettera!

Najpewniej będzie to nieregularnik, a daty publikacji będą uzależnione od tego, co akurat się dzieje. Zamierzamy sprawozdawać to, co udało się osiągnąć, a także – sukcesywnie – co zamierzamy i nad czym pracujemy. W każdym newsletterze będziemy także przedstawiać najciekawsze i najważniejsze teksty z naszego bloga, zwłaszcza te branżowe. Póki co newsletter zawiera wyłącznie informacje o tym, co robimy jako Stowarzyszenie. Być może w przyszłości poszerzymy go o ciekawe, inspirujące i przydatne innym członkom informacje z naszych członkowskich dziekanatów. Wszystko zależy od tego, jakie materiały będziemy otrzymywać od naszych członków.

Zapraszamy do lektury i do kontaktu, a póki co – do subskrypcji! (a zapisać można się wpisując mail i akceptując regulamin w polu po lewej)

Redakcja newslettera: Katarzyna Górak-Sosnowska, Alina Kowolik, Ewa Wiśniewska i Joanna Zatorska