Sekcja edukacyjna

 

Sekcja edukacyjna ma na celu budowanie wspólnoty poprzez dzielenie się doświadczeniem i wiedzą. Organizujemy przedsięwzięcia umożliwiające wzajemną wymianę informacji i wspólną naukę. Chcemy wspierać tych, którzy chcą uczyć innych, a także tych, którzy chcieliby uczyć się od innych. Dlatego z ogromną radością zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Razem możemy kształtować i poszerzać horyzonty!

Jeśli masz pomysły na interesujące projekty edukacyjne, chcemy je poznać i wraz z Tobą je rozwijać. Będziemy wspierać inicjatywy mające na celu podnoszenie kwalifikacji i nabywanie nowych kompetencji poprzez naukę, samodoskonalenie i wymianę doświadczeń. Stowarzyszenie to grupa różnorodnych osób i ta różnorodność jest nasza siłą.  Dzielmy się swoimi mocnymi stronami i pracujmy nad słabościami.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Masz wiedzę, którą chciałbyś przekazać? Masz pomysły z zakresu edukacji, które chciałbyś zrealizować?  Współpracując z nami, masz szansę podzielić się nimi z innymi, tworząc inspirujące treści. Podziel się swoimi pomysłami, pasją i doświadczeniem, a razem stworzymy coś wyjątkowego! 😊

Zastanawiasz się jak do nas dołączyć? Wystarczy skontaktować się z koordynatorką sekcji.

 

Koordynatorka sekcji: Barbara Mroczkowska   bmroczkowska[a]forum-dziekanatow.pl

Zespół: Sylwia Jurkowska, Justyna Koniuszy-Nycz, Justyna Palacz, Anna Skomorucha