Świątecznie!

Świątecznie!

W tym roku z okazji zbliżających się Świąt nagraliśmy dla Państwa życzenia filmowe. Oprócz tradycyjnych wesołych świąt i – chciałoby się powiedzieć – możliwie jak najmniej zaskakującego i do znudzenia przewidywalnego 2021 roku życzymy Państwu i sobie także fajnych przełożonych, elektronicznej teczki akt osobowych studenta oraz studentów – w realu i już bez konieczności dystansu społecznego i maseczek.

Wszystkiego dobrego!

W filmie wystąpili: Beata Dobrzeniecka z Zespołem, Izabela Ejtel z Zespołem i przedstawicielem Samorządu Studentów, Katarzyna Górak-Sosnowska, Natalia Karpierz, Magdalena Kukuła, Barbara Mroczkowska oraz. Katarzyna Rynkowska. Montaż – nieoceniona Anna Krawczyk

The following two tabs change content below.
dr hab., prezes Stowarzyszenia Forum Dziekanatów; profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierownik Zakładu Bliskiego Wschodu i Azji Środkowej, w latach 2012-2020 prodziekan Studium Magisterskiego; inicjatorka ogólnopolskiego Forum Dziekanatów. Współautorka m.in. monografii "Dziekanaty na wyższych uczelniach" (2018) oraz współredaktorka książki "Dziekanaty w procesie zmian" (2019).