Seminarium 'Integracja zagranicznych studentów w uczelni wyższej’, SGH 14-15.05.2019

Seminarium 'Integracja zagranicznych studentów w uczelni wyższej’, SGH 14-15.05.2019

SGH realizuje projekt #SGH4U, który ma na celu zbudowanie interaktywnej Platformy Wymiany Doświadczeń dla wszystkich, którzy przyczyniają się do umiędzynarodowienia polskich uczelni wyższych.

  • Jeśli chcecie mieć dostęp do dobrych praktyk i rozwiązań…
  • Jeśli chcielibyście podzielić się dobrymi rozwiązaniami, które sami wypracowaliście…
  • Jeśli nie macie ochoty za każdym razem „odkrywać Ameryki” i nie chcecie zostawać sami z pytaniami, na które być może ktoś już znalazł odpowiedź…
  • Jeśli chcecie lepiej zintegrować się z wyjątkowymi ludźmi, którzy każdego dnia wkładają ogrom pracy, aby poprawić poziom umiędzynarodowienia polskich uczelni…

…. to warto do nas dołączyć.

Naszą inicjatywę rozpoczynamy interaktywnym seminarium, które odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, 14-15 maja 2019 r.

Zapraszamy Was do udziału w dyskusji: „Jak zintegrować zagranicznych studentów w uczelni wyższej i sprawić, by czuli się, jak w domu? Kreatywny warsztat w poszukiwaniu dobrych praktyk, idei i inspiracji”. Seminarium prowadzone będzie z wykorzystaniem kreatywnych technik szukania pomysłów i rozwiązań, w szczególności Metody 635 (Brainwriting), ponieważ dobre pomysły, są dobre tylko wtedy, gdy można się nimi dzielić z innymi. Warsztaty poprowadzi prof. SGH dr hab. Rafał Kasprzak.

Nie mówcie, że nie macie czasu… Po prostu dołączcie do nas! Czekamy na Was w maju!

Rejestracja odbywa się on-line: Formularz rejestracyjny na seminarium

Serdecznie zapraszamy 🙂

Seminarium realizowane w ramach Projektu #SGH4U współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy – Welcome to Poland realizowany w ramach Działania określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN14/18.